AHA25AFB-1R33
MFR.Part #
AHA25AFB-1R33
JLCPCB Part #
C6123168
Description
1.33Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS