RV1206FR-075K36L
MFR.Part #
RV1206FR-075K36L
JLCPCB Part #
C5897435
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS