AHA10BJB-200R
MFR.Part #
AHA10BJB-200R
JLCPCB Part #
C1569315
Description
100W 200Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS