RT0402BRB07158RL
MFR.Part #
RT0402BRB07158RL
JLCPCB Part #
C5878714
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS