CFN-25JR-52-27K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFN-25JR-52-27K
JLCPCB Part #
C19280354
Package
Plugin
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS