AHA25AFB-1R87
MFR.Part #
AHA25AFB-1R87
JLCPCB Part #
C1568394
Description
1.87Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS