RER65F5900RCSL
MFR.Part #
RER65F5900RCSL
JLCPCB Part #
C1571007
Description
10W 590Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance