AF164-FR-0782RL
MFR.Part #
AF164-FR-0782RL
JLCPCB Part #
C1738652
Description
4 62.5mW 8 82Ω ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS