RSF100JR-73-1K6
MFR.Part #
RSF100JR-73-1K6
JLCPCB Part #
C1757910
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS