RT0603DRE07127RL
MFR.Part #
RT0603DRE07127RL
JLCPCB Part #
C862873
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS