FKN200JR-52-1R1
MFR.Part #
FKN200JR-52-1R1
JLCPCB Part #
C3570497
Description
-40℃~+155℃ 1.1Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS