AF162-JR-076K8L
MFR.Part #
AF162-JR-076K8L
JLCPCB Part #
C1734398
Description
2 4 6.8kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS