AF162-JR-076K2L
MFR.Part #
AF162-JR-076K2L
JLCPCB Part #
C1734161
Description
2 4 6.2kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS