MFR50SFRE52-12R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFRE52-12R
JLCPCB Part #
C3452441
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS