FMP100FBE52-7R87
MFR.Part #
FMP100FBE52-7R87
JLCPCB Part #
C1386109
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS