AF162-JR-071K8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF162-JR-071K8L
JLCPCB Part #
C1734196
Package
0603x2
Description
1.8kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS