AF162-JR-0739KL
MFR.Part #
AF162-JR-0739KL
JLCPCB Part #
C5549771
Package
0606
Description
2 39kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS