FMP300JT-73-1K2
MFR.Part #
FMP300JT-73-1K2
JLCPCB Part #
C138217
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 3W 750V Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS