AF162-JR-0730KL
MFR.Part #
AF162-JR-0730KL
JLCPCB Part #
C1734121
Description
2 30kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS