RT0805WRE0722KL
MFR.Part #
RT0805WRE0722KL
JLCPCB Part #
C3913977
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS