AF162-JR-0739RL
MFR.Part #
AF162-JR-0739RL
JLCPCB Part #
C1734112
Description
2 39Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS