AC2010FK-07102RL
MFR.Part #
AC2010FK-07102RL
JLCPCB Part #
C3912727
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS