AF122-FR-0747R5L
MFR.Part #
AF122-FR-0747R5L
JLCPCB Part #
C1735197
Description
2 4 47.5Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS