TC122-JR-0747KL
MFR.Part #
TC122-JR-0747KL
JLCPCB Part #
C1732119
Package
0402x2
Description
2 4 47kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS