AF122-FR-0717R4L
MFR.Part #
AF122-FR-0717R4L
JLCPCB Part #
C1735778
Description
17.4Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS