EXB-24V2R4JX
MFR.Part #
EXB-24V2R4JX
JLCPCB Part #
C1732836
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 2.4Ω 4 63mW ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS