AF122-FR-0715R4L
MFR.Part #
AF122-FR-0715R4L
JLCPCB Part #
C1735881
Description
15.4Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS