AF122-FR-0711R5L
MFR.Part #
AF122-FR-0711R5L
JLCPCB Part #
C1735882
Description
11.5Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS