EXB-24V8R2JX
MFR.Part #
EXB-24V8R2JX
JLCPCB Part #
C1732040
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 4 63mW 8.2Ω ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS