AC2512FK-07140RL
MFR.Part #
AC2512FK-07140RL
JLCPCB Part #
C875449
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS