AC1206FR-071K18L
MFR.Part #
AC1206FR-071K18L
JLCPCB Part #
C229383
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS