AF1206JR-0791RL
MFR.Part #
AF1206JR-0791RL
JLCPCB Part #
C7071388
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS