MFR-50FTE52-20K5
MFR.Part #
MFR-50FTE52-20K5
JLCPCB Part #
C1376427
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS