AF1206JR-0711RL
MFR.Part #
AF1206JR-0711RL
JLCPCB Part #
C2102331
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS