RT0805BRB0713R3L
MFR.Part #
RT0805BRB0713R3L
JLCPCB Part #
C864074
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS