RC0201FR-073K65P
MFR.Part #
RC0201FR-073K65P
JLCPCB Part #
C5858692
Description
-55℃~+125℃ 3.65kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS