AF1206JR-0743KL
MFR.Part #
AF1206JR-0743KL
JLCPCB Part #
C20144458
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS