AA1206JR-0743KL
MFR.Part #
AA1206JR-0743KL
JLCPCB Part #
C2117946
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS