RT0402BRC078K2L
MFR.Part #
RT0402BRC078K2L
JLCPCB Part #
C6288281
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS