AHA80AFB-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA80AFB-100R
JLCPCB Part #
C1568859
Package
Plugin
Description
100Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS