AR0805FR-0756KL
MFR.Part #
AR0805FR-0756KL
JLCPCB Part #
C4334438
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS