AF1206JR-072M2L
MFR.Part #
AF1206JR-072M2L
JLCPCB Part #
C20144452
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS