PE1206JRM070R025L
MFR.Part #
PE1206JRM070R025L
JLCPCB Part #
C1694567
Description
250mW 25mΩ Metal Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS