RT0603CRE071K54L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRE071K54L
JLCPCB Part #
C2126064
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS