CFR100JR-52-43K
MFR.Part #
CFR100JR-52-43K
JLCPCB Part #
C3405477
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS