AF0805FR-0728K7L
MFR.Part #
AF0805FR-0728K7L
JLCPCB Part #
C2105428
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS