FMP200FRE52-2K8
MFR.Part #
FMP200FRE52-2K8
JLCPCB Part #
C1756884
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS