FMP100FRF52-14K3
MFR.Part #
FMP100FRF52-14K3
JLCPCB Part #
C1756791
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS