RT1206CRC0791KL
MFR.Part #
RT1206CRC0791KL
JLCPCB Part #
C1698388
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS