AC0603JR-07150RL
MFR.Part #
AC0603JR-07150RL
JLCPCB Part #
C228129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS